KONST / Litografier / Färglitografier 13161092
nr 1316 1092
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv, Gärdet & Klara Sjö, 100-upplaga. Signerad, daterad -78. Motivet: 36x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:40:52
23/3 21:42:21
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl